ActNow Promotions, LLC - Contractor License           5/11/2019 - 4:04 PM
                      Class 3 District 6 - 5/11/2019                      
                    Entries and Seeding by TRXC Timing                    
                          Hosted by Hollister HS                          
 
Event 9  Girls Discus Throw Class 3
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Flight  1                                                                 
  1 Core, MaKayla             JR Strafford                73-11           
  2 Hogan, Brynn              FR Reeds Spring             73-10           
  3 Alexander, Baylan         FR Ava                   72-00.50           
  4 Stalker, Alexa            SR Strafford                59-01           
  5 Holmes, Taylor            SO Clever                   53-01           
 -- McFall, Kadance           SO Clever                      ND           
Flight  2                                                                 
  1 Hance, Emily              JR East Newton              88-02    4      
  2 Bergen, Ariana            SR East Newton              79-03    1      
  2 Sanders, Sydney           SO Reeds Spring            J79-03           
  4 McVey, Gabriella          FR Aurora                   75-00           
  5 Rapp, Abby                SR Sp. Catholic             71-01           
  6 Williams, Bethany         JR Mt. Vernon               64-06           
  7 Hulette, Hailey           FR Fair Grove               62-11           
Flight  3                                                                 
  1 Platner, Chaney           SR Seneca                   96-03   10      
  2 Hamtil, Annalise          JR Sp. Catholic             93-07    8      
  3 Gouvion, Opal             JR Cassville                90-02    6      
  4 Beals, Sarah              SO Fair Grove               89-10    5      
  5 Miller, Haley             JR Seneca                   86-00    3      
  6 Morris, Riley             FR Cassville                85-07    2      
  7 Hunt, Kilee               SO Mt. Vernon               73-06           
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Platner, Chaney           SR Seneca                   96-03   3  10   
  2 Hamtil, Annalise          JR Sp. Catholic             93-07   3   8   
  3 Gouvion, Opal             JR Cassville                90-02   3   6   
  4 Beals, Sarah              SO Fair Grove               89-10   3   5   
  5 Hance, Emily              JR East Newton              88-02   2   4   
  6 Miller, Haley             JR Seneca                   86-00   3   3   
  7 Morris, Riley             FR Cassville                85-07   3   2   
  8 Bergen, Ariana            SR East Newton              79-03   2   1   
  9 Sanders, Sydney           SO Reeds Spring            J79-03   2       
 10 McVey, Gabriella          FR Aurora                   75-00   2       
 11 Core, MaKayla             JR Strafford                73-11   1       
 12 Hogan, Brynn              FR Reeds Spring             73-10   1       
 13 Hunt, Kilee               SO Mt. Vernon               73-06   3       
 14 Alexander, Baylan         FR Ava                   72-00.50   1       
 15 Rapp, Abby                SR Sp. Catholic             71-01   2       
 16 Williams, Bethany         JR Mt. Vernon               64-06   2       
 17 Hulette, Hailey           FR Fair Grove               62-11   2       
 18 Stalker, Alexa            SR Strafford                59-01   1       
 19 Holmes, Taylor            SO Clever                   53-01   1       
 -- McFall, Kadance           SO Clever                      ND   1