ActNow Promotions, LLC - Contractor License           5/11/2019 - 4:04 PM
                      Class 3 District 6 - 5/11/2019                      
                    Entries and Seeding by TRXC Timing                    
                          Hosted by Hollister HS                          
 
Event 12  Boys Javelin Throw Class 3
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Flight  1                                                                 
  1 Gravener, Brian           SR Seneca                  100-07           
  2 Taylor, Sam               JR East Newton              97-09           
  3 Wilson, Kel               JR Cassville                94-00           
  4 Maddox, Anthony           SR Clever                   92-06           
 -- Jackson, Ian              FR Aurora                      ND           
 -- Adams, Jordan             SR Clever                      ND           
Flight  2                                                                 
  1 Anthonysz, Jesse          JR Cassville               123-11    4      
  2 Reeves-Eakins, Brandon    JR Reeds Spring            122-00    3      
  3 Oplotnik, David           JR Fair Grove              121-08    1      
  4 Narvaez, AJ               FR Hollister               118-09           
  5 Sadler, Caden             SO Reeds Spring            116-00           
  6 Dawson, Dominic           FR Mt. Vernon              115-02           
  7 Bruck, Layne              SO Hollister               114-00           
Flight  3                                                                 
  1 Squibb, Wallace           SR Sp. Catholic            146-09   10      
  2 Bolin, Elijah             SR Mt. Vernon              145-09    8      
  3 Oplotnik, Darin           JR Fair Grove              136-10    6      
  4 Sampson, Jakob            JR Seneca                  129-03    5      
  5 Brewster, Austin          JR East Newton             121-09    2      
  6 Lawler, Teagan            FR Strafford               118-06           
  7 Lawler, Trayson           SR Strafford               117-02           
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Squibb, Wallace           SR Sp. Catholic            146-09   3  10   
  2 Bolin, Elijah             SR Mt. Vernon              145-09   3   8   
  3 Oplotnik, Darin           JR Fair Grove              136-10   3   6   
  4 Sampson, Jakob            JR Seneca                  129-03   3   5   
  5 Anthonysz, Jesse          JR Cassville               123-11   2   4   
  6 Reeves-Eakins, Brandon    JR Reeds Spring            122-00   2   3   
  7 Brewster, Austin          JR East Newton             121-09   3   2   
  8 Oplotnik, David           JR Fair Grove              121-08   2   1   
  9 Narvaez, AJ               FR Hollister               118-09   2       
 10 Lawler, Teagan            FR Strafford               118-06   3       
 11 Lawler, Trayson           SR Strafford               117-02   3       
 12 Sadler, Caden             SO Reeds Spring            116-00   2       
 13 Dawson, Dominic           FR Mt. Vernon              115-02   2       
 14 Bruck, Layne              SO Hollister               114-00   2       
 15 Gravener, Brian           SR Seneca                  100-07   1       
 16 Taylor, Sam               JR East Newton              97-09   1       
 17 Wilson, Kel               JR Cassville                94-00   1       
 18 Maddox, Anthony           SR Clever                   92-06   1       
 -- Adams, Jordan             SR Clever                      ND   1       
 -- Jackson, Ian              FR Aurora                      ND   1