ActNow Promotions, LLC - Contractor License           5/11/2019 - 4:04 PM
                      Class 3 District 6 - 5/11/2019                      
                    Entries and Seeding by TRXC Timing                    
                          Hosted by Hollister HS                          
 
Event 13  Girls Shot Put Class 3
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Flight  1                                                                 
  1 Shafer, Ashlyn            SO Reeds Spring          27-05.25           
  2 Schutte, Brooke           FR Aurora                25-02.00           
  3 McFall, Kadance           SO Clever                25-01.00           
  4 Price, Jameson            SO Clever                24-08.75           
  5 Hunt, Kilee               SO Mt. Vernon            24-01.25           
 -- Horton, Solpneuma         SO Strafford                   ND           
Flight  2                                                                 
  1 Beals, Sarah              SO Fair Grove            29-05.00    4      
  2 Sanders, Sydney           SO Reeds Spring          27-06.00    1      
  3 Alday, Mariah             FR East Newton           27-00.50           
  4 Hance, Emily              JR East Newton           26-10.00           
  5 Rapp, Abby                SR Sp. Catholic          26-04.00           
  6 Alexander, Baylan         FR Ava                   24-10.00           
Flight  3                                                                 
  1 Postlewait, Kyren         SO Cassville             39-09.50   10      
  2 Miller, Haley             JR Seneca                33-00.50    8      
  3 Weaver, Bradi             FR Fair Grove            29-08.00    6      
  4 Hamtil, Annalise          JR Sp. Catholic          29-06.25    5      
  5 Edmondson, Catie          JR Cassville             27-11.00    3      
  6 Williams, Bethany         JR Mt. Vernon            27-07.00    2      
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Postlewait, Kyren         SO Cassville             39-09.50   3  10   
  2 Miller, Haley             JR Seneca                33-00.50   3   8   
  3 Weaver, Bradi             FR Fair Grove            29-08.00   3   6   
  4 Hamtil, Annalise          JR Sp. Catholic          29-06.25   3   5   
  5 Beals, Sarah              SO Fair Grove            29-05.00   2   4   
  6 Edmondson, Catie          JR Cassville             27-11.00   3   3   
  7 Williams, Bethany         JR Mt. Vernon            27-07.00   3   2   
  8 Sanders, Sydney           SO Reeds Spring          27-06.00   2   1   
  9 Shafer, Ashlyn            SO Reeds Spring          27-05.25   1       
 10 Alday, Mariah             FR East Newton           27-00.50   2       
 11 Hance, Emily              JR East Newton           26-10.00   2       
 12 Rapp, Abby                SR Sp. Catholic          26-04.00   2       
 13 Schutte, Brooke           FR Aurora                25-02.00   1       
 14 McFall, Kadance           SO Clever                25-01.00   1       
 15 Alexander, Baylan         FR Ava                   24-10.00   2       
 16 Price, Jameson            SO Clever                24-08.75   1       
 17 Hunt, Kilee               SO Mt. Vernon            24-01.25   1       
 -- Horton, Solpneuma         SO Strafford                   ND   1