ActNow Promotions, LLC - Contractor License           5/11/2019 - 4:04 PM
                      Class 3 District 6 - 5/11/2019                      
                    Entries and Seeding by TRXC Timing                    
                          Hosted by Hollister HS                          
 
Event 28  Boys 400 Meter Dash Class 3
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Russell, Justyce          JR Seneca                 1:05.19           
  2 Maile, Caleb              SO East Newton            1:05.31           
  3 Mix, Josh                 FR East Newton            1:08.96           
Section  2                                                                
  1 Kelley, Dylan             JR Reeds Spring             54.99    4      
  2 Ramsey, Aaron             SR Seneca                   55.66    1      
  3 Anderson, Kyle            FR Aurora                   56.79           
  4 Reed, Tyler               SR Mt. Vernon               56.98           
  5 Thomas, Jaxon             SO Hollister                57.55           
  6 Luu, Justin               FR Sp. Catholic             59.28           
  7 Wittenborn, Caleb         FR Aurora                 1:00.03           
Section  3                                                                
  1 Odom, Ryan                SR Fair Grove               52.79   10      
  2 Huston, Nicholas          SR Reeds Spring             52.88    8      
  3 Pellham, Grant            FR Clever                   53.63    6      
  4 Mansker, Cameron          SR Sp. Catholic             54.47    5      
  5 Die, Tyler                FR Fair Grove               55.08    3      
  6 Sallee, Flint             SO Ava                      55.52    2      
  7 Wilson, Kel               JR Cassville                57.04           
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Odom, Ryan                SR Fair Grove               52.79   3  10   
  2 Huston, Nicholas          SR Reeds Spring             52.88   3   8   
  3 Pellham, Grant            FR Clever                   53.63   3   6   
  4 Mansker, Cameron          SR Sp. Catholic             54.47   3   5   
  5 Kelley, Dylan             JR Reeds Spring             54.99   2   4   
  6 Die, Tyler                FR Fair Grove               55.08   3   3   
  7 Sallee, Flint             SO Ava                      55.52   3   2   
  8 Ramsey, Aaron             SR Seneca                   55.66   2   1   
  9 Anderson, Kyle            FR Aurora                   56.79   2       
 10 Reed, Tyler               SR Mt. Vernon               56.98   2       
 11 Wilson, Kel               JR Cassville                57.04   3       
 12 Thomas, Jaxon             SO Hollister                57.55   2       
 13 Luu, Justin               FR Sp. Catholic             59.28   2       
 14 Wittenborn, Caleb         FR Aurora                 1:00.03   2       
 15 Russell, Justyce          JR Seneca                 1:05.19   1       
 16 Maile, Caleb              SO East Newton            1:05.31   1       
 17 Mix, Josh                 FR East Newton            1:08.96   1