ActNow Promotions, LLC - Contractor License           5/11/2019 - 4:04 PM
                      Class 3 District 6 - 5/11/2019                      
                    Entries and Seeding by TRXC Timing                    
                          Hosted by Hollister HS                          
 
Event 38  Boys 4x400 Meter Relay Class 3
=======================================================================   
    School                                               Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Hollister  'A'                                      3:42.54    2      
     1) Hightree, Matthew SR            2) Parker, Julien SO              
     3) Parker, Tristan FR              4) Shook, Cameron SR              
  2 Clever  'A'                                         3:56.14           
     1) Butler, Daniel JR               2) Maddox, Anthony SR             
     3) Adams, Jordan SR                4) Pellham, Grant FR              
Section  2                                                                
  1 Aurora  'A'                                         3:35.05   10      
     1) Lauffer, Logan SR               2) Rohlman, Jacob FR              
     3) Thornton, Dalton SR             4) Williams, Jess SR              
  2 East Newton  'A'                                    3:36.18    8      
     1) Ball, Colton SR                 2) Moore, Wyatt JR                
     3) Lazure, Camden SO               4) Shaeffer, Marcus SO            
  3 Springfield Catholic  'A'                           3:36.87    6      
     1) Squibb, Will SO                 2) Schmittling, Matthew SO        
     3) Pendleton, Wes SR               4) Riley, Tyson SR                
  4 Reeds Spring  'A'                                   3:38.87    5      
     1) Gross, Sean JR                  2) Huston, Nicholas SR            
     3) Kelley, Dylan JR                4) Scott, Daniel JR               
  5 Fair Grove  'A'                                     3:39.87    4      
     1) Cross, Garrett JR               2) Die, Tyler FR                  
     3) Odom, Ryan SR                   4) Ghanem, Marwan FR              
  6 Ava  'A'                                            3:41.25    3      
     1) Cole, Mason SO                  2) Gillies, Jacob JR              
     3) Sallee, Flint SO                4) Swofford, Nate JR              
  7 Mt. Vernon  'A'                                     3:46.20    1      
     1) Vaughn, Kelly SR                2) Day, Aaron JR                  
     3) Delk, Jesse SR                  4) Reed, Tyler SR                 
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Aurora  'A'                                         3:35.05   2  10   
     1) Lauffer, Logan SR               2) Rohlman, Jacob FR              
     3) Thornton, Dalton SR             4) Williams, Jess SR              
  2 East Newton  'A'                                    3:36.18   2   8   
     1) Ball, Colton SR                 2) Moore, Wyatt JR                
     3) Lazure, Camden SO               4) Shaeffer, Marcus SO            
  3 Springfield Catholic  'A'                           3:36.87   2   6   
     1) Squibb, Will SO                 2) Schmittling, Matthew SO        
     3) Pendleton, Wes SR               4) Riley, Tyson SR                
  4 Reeds Spring  'A'                                   3:38.87   2   5   
     1) Gross, Sean JR                  2) Huston, Nicholas SR            
     3) Kelley, Dylan JR                4) Scott, Daniel JR               
  5 Fair Grove  'A'                                     3:39.87   2   4   
     1) Cross, Garrett JR               2) Die, Tyler FR                  
     3) Odom, Ryan SR                   4) Ghanem, Marwan FR              
  6 Ava  'A'                                            3:41.25   2   3   
     1) Cole, Mason SO                  2) Gillies, Jacob JR              
     3) Sallee, Flint SO                4) Swofford, Nate JR              
  7 Hollister  'A'                                      3:42.54   1   2   
     1) Hightree, Matthew SR            2) Parker, Julien SO              
     3) Parker, Tristan FR              4) Shook, Cameron SR              
  8 Mt. Vernon  'A'                                     3:46.20   2   1   
     1) Vaughn, Kelly SR                2) Day, Aaron JR                  
     3) Delk, Jesse SR                  4) Reed, Tyler SR                 
  9 Clever  'A'                                         3:56.14   1       
     1) Butler, Daniel JR               2) Maddox, Anthony SR             
     3) Adams, Jordan SR                4) Pellham, Grant FR