ActNow Promotions, LLC - Contractor License    5/11/2019 - 4:04 PM
                  Class 3 District 6 - 5/11/2019                   
                Entries and Seeding by TRXC Timing                 
                      Hosted by Hollister HS                       
 
Event 20  Boys 100 Meter Dash Class 3
================================================================   
    Name                    Year School                 Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Palmer, Caden             JR Ava                      11.86Q   
  2 Froeschle, Troy           SR Reeds Spring             11.92    
  3 Parker, Julien            SO Hollister                12.19    
  4 Cox, Kayleb               SO Hollister                12.33    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Ramsey, Aaron             SR Seneca                   11.65Q   
  2 Farris, Jericho           SO Cassville                11.81q   
  3 Young, Lorenzo            SR Fair Grove               11.86    
  4 Leazer, Josh              FR Strafford                12.49    
  5 Moore, Justin             SO Mt. Vernon               12.68    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Gebhard, Zack             JR Sp. Catholic             11.51Q   
  2 Allison, Matthew          SO Reeds Spring             11.78q   
  3 Pellham, Grant            FR Clever                   11.85q   
  4 Ung, Brandon              FR Sp. Catholic             12.42    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Copeland, Stephen         SR Ava                      11.62Q   
  2 Moore, Wyatt              JR East Newton              11.72q   
  3 Xiong, Toukheng           JR East Newton              12.90    
  4 Fobair, Kaleb             SO Seneca                   12.90    
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Gebhard, Zack             JR Sp. Catholic             11.51Q  3
  2 Copeland, Stephen         SR Ava                      11.62Q  4
  3 Ramsey, Aaron             SR Seneca                   11.65Q  2
  4 Palmer, Caden             JR Ava                      11.86Q  1
  5 Moore, Wyatt              JR East Newton              11.72q  4
  6 Allison, Matthew          SO Reeds Spring             11.78q  3
  7 Farris, Jericho           SO Cassville                11.81q  2
  8 Pellham, Grant            FR Clever                   11.85q  3
  9 Young, Lorenzo            SR Fair Grove               11.86   2
 10 Froeschle, Troy           SR Reeds Spring             11.92   1
 11 Parker, Julien            SO Hollister                12.19   1
 12 Cox, Kayleb               SO Hollister                12.33   1
 13 Ung, Brandon              FR Sp. Catholic             12.42   3
 14 Leazer, Josh              FR Strafford                12.49   2
 15 Moore, Justin             SO Mt. Vernon               12.68   2
 16 Xiong, Toukheng           JR East Newton              12.90   4
 17 Fobair, Kaleb             SO Seneca                   12.90   4